SEASONS 1 - episodes

5. prosince 2013 v 22:23 | brre

Série 1 (2010)

[částečný spoiler]
Série začíná v době když byl zástupce šerifa Rick Grimes zraněn v přestřelce s ozbrojenými zločinci. O několik týdnů později se probudí z kómatu v nemocnici která je opuštěná a těžce poškozená. Po odchodu, Rick zjistí, že se ocitl v post-apokalyptickém světě se zombie (nebo "chodci", jak jsou označovány v seriálu). Rick zjistí, že jeho žena a syn jsou pryč, a narazí dva přeživší - Morgan Jones a jeho syn Duane - kteří mu vysvětlil situaci. Poté se sám se zbraněmi vydává na nebezpečnou cestu do Atlanty v Georgii, kde je prý CDC tábor v karanténě v bezpečné zóně města. Když dorazí do Atlanty zjistí že město je obsazeno chodci.
Pár mil za městem je malý tábor ve kterém je Lori(jeho žena) a syn Carl, kteří se tam ve společnosti Shanea Walshe, nejlepšího přítele Ricka, a několika dalších lidí schovávají před chodci. Shodou okolností se Rick sejde s částí této skupiny právě v Atlantě a poté se s nimi vrátí do tábora a shledá se se svojí rodinou. Rick převezme velení společně se Shanem a rozhodnou se že pojedou hledat pomoc do CDC.
V CDC je pouze jeden zamestnanec, Dr. Edwin Jenner, ostatní utekli nebo spáchali sebevraždu. Dr. Jenner jim řekne že lék se nikomu nepodařilo najít a kvůli tomu, že základně došlo palivo a bude zničena výbuchem.


Download, online and info
02. Guts
04. Vatos
06. TS-19
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama